Darmowa dostawa już od 199 zł

O firmie

Kim są Detailingowi.pl ?

Jesteśmy grupą osób, które po latach doświadczenia w branży detailingowej postanowiły podzielić się z Wami swoją wiedzą i razem stworzyć sklep, którego jeszcze nie było! Chcemy, aby każdy z naszych klientów był zadowolony z zakupów i efektów, które dzięki temu osiągnie. Dołożymy wszelkich starań aby jak najbardziej urozmaicić Wasze zamówienia dzięki ciekawemu programowi lojalnościowemu.

Doradztwo? Proszę bardzo!

Masz problem z doborem odpowiednich kosmetyków i akcesoriów do dopieszczenia swojego auta? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami a doradzimy i skompletujemy odpowiedni zestaw dla Ciebie.

Czy wiemy wszystko?

Nie ma na świecie ludzi, którzy znają odpowiedz na każde zadane pytanie. Jednak lata doświadczenia w branży detailingowej pozwalają nam na prowadzenie działalności z doradztwem. Jeżeli czegoś nie wiemy to nic straconego - mamy bardzo dobre kontakty z producentami chemii oraz z ludźmi, z którymi bardzo często wymieniamy swoje doświadczenia i poglądy. Dzięki temu mamy nadzieję, że będziemy potrafili pomóc w każdym przypadku.

Czy Detailingowi.pl to tylko sklep internetowy?

Na chwilę obecną tak. Ale mamy nadzieję, że przy dobrych wiatrach już w przyszłym roku uda nam się otworzyć sklep stacjonarny, gdzie będziecie mogli do nas przyjechać, porozmawiać, napić się dobrej kawy i zrobić zakupy na miejscu. O postępach w tym temacie będziemy informować nas na bieżąco.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl